خاطرات مرداد ماه السای

 

 

سلام حالتون خوبه ؟ نماز و روزه هاتون قبول حق.

این مدت بنده فقط درگیر دندون و دندون پزشک بودم و اصلا حال اینو نداشتم که پای نت بشینم. خدا نصیب هیچکس نکنه . بعد از روت کانال دندونم دچار یه دردی شدم که با خوردن انواع مسکن هر یکی دو ساعت و بی خوابی شبانه و تزریق آمپول بازم دردم کم نمیشد. هنوزم یه کم درد میکنه و لی قابل تحمله.

السای هم تو این مدت کارش بوس کردن صورتم شده تا دندونم خوب بشه و یا دستشو رو دندونم میذاره و میگه الان خوب میشه. و مدام به من توصیه میکنه که از اون یکی طرف دهنت بخور تا درد نگیره. قربونش برم که تو فکر مامانش هست.

 

 

 

 

 

یه بار هم مجبور شدم با السای پیش دندون پزشکم برم و وقتی دکتر گفت مامانت چی بخوره تا دندونش خوب بشه؟ السای خوشگله  گفت: ژلوفن.(اینم از طبابت خانم دکترمون)

 

 

تصاویر جدید زیباسازی وبلاگ , سایت پیچک » بخش تصاویر زیباسازی » سری ششم www.pichak.net کلیک کنید

 

 

البته یه کار مثبت هم انجام دادیم و همون پروژه معروف رو به پایان رسوندیم. به گفته فرح جون و ... مجبور شدیم کلا السای رو از همون شورت کمکی هم بگیریم و بعد ار چند بار خرابکاری تو خونه و عصبانیت و .. بالاخره السای خوشگله و  نازمون الان خودش به دستشویی میره و بعد منو صدا میکنه تا بشورم. البته شبها پوشک میپوشه چون بعضی وقتها خیس میکنه. احساس میکنم بار سنگینی از روم برداشته شد.

 

 

 

 

 

یه مدتی هم عاشق تیتراژ پایانی سریال فاصله ها شده بود و تقریبا با خود خواننده میخونه.

 

 

sham068.gif

 

 

 

دو تا هم تولد پشت سر گذاشتیم:

اولیش تولد نسیم(دختر خاله السای) بود که السای خانم به نسیم مجال فوت کردن نداد و آخر سر هم مجبور شدیم یه شمع دیگه بیاریم تا فوت کنه. و خودش هم کادو می خواست.

 

دومیش هم تولد بابای السای بود که باز هم السای خانم زحمت فوت کردن شمع رو کشید.

 

سومیش هم تولد سحرنازجون(زن دایی السای) است که دو روز دیگه هست و از راه دور بهش تبریک میگیم و آرزوی موفقیت داریم.

 

 

kaspbpymh7oby2alv47.gif

 

 

 

هفته پیش هم السای خانم بلا حدود دو ساعتی  از خونه اخراج شد تا من بتونم کمدشو مرتب کنم و البته یک سری از اسباب بازیهاشو قائم کنم تا خونه زیاد شلوغ نشه.

 

 

 

 

 

دخترم عاشق حلواست و دو روز مونده به ماه رمضون حلوای زنجبیل و بادام درست کردم که تا شروع رمضان سه بشقابمون تموم شده و فکر کنم وسطهای ماه مجبور بشم دوباره درست کنم.

 

 

 

 

 

اون روز میگه مامان چی کار میکنی؟ میگم دارم افطار درست میکنم. برگشته میگه من افطار دوست ندارم کوفته بپز.

 

 

  

 

 

 

یکشنبه هفته قبل رفتیم مهمونی و صاحبخونه که یه خانم پیری بود به السای گفت به به چه شلوار خوشگلی داری. که السای با عصبانیت جواب داد این شلوار نیست بهش میگن تایت.

 

 

 

 

 

نرم افزار ACDSEE هم خرابه و من نتونستم عکسهارو کوچیک کنم و این ژستم بدون عکس هست . عکسها میمونه پست بعدی.

مواظب خودتون و نی نی های خوشگلتون باشین.

 

 

 

 

/ 17 نظر / 22 بازدید
نمایش نظرات قبلی
✿نــــامزدیــنگـــ فـ رزانـــــ ه✿

نماز روزتون قبول مامان السای خوشگله [قلب] دلم میخواست دوباره عکسای السای رو ببینم ، حیف شد ، روی گلش رو ببوس از طرف من من دیگه حالم از مهمونیا بهم میخوره از بس همه چی روتین وار شده[گریه] امروز هم خونه داییم هستیم ، جمع خونه خاله ، به دختر خالم التماس کردم شما دیگه سوپ و برنج و دلمه و اینا درست نکنین ، یه چسز دیگه درست کنین قورمه سبزی مثلاً [نیشخند]

پونه

یه عالمه بوس واسه این دختر مهربون.

مامان آرین

[بوسه][قلب][گل][بوسه][قلب][گل][بوسه][قلب][گل][بوسه][قلب][گل][بوسه][قلب][گل][بوسه][قلب][گل][بوسه][قلب][گل][بوسه][قلب][گل][بوسه][قلب][گل][بوسه][قلب][گل][بوسه][قلب][گل][بوسه][قلب][گل][بوسه][قلب][گل][بوسه][قلب][گل][بوسه][قلب][گل][بوسه][قلب][گل][بوسه][قلب][گل][بوسه][قلب][گل][بوسه][قلب][گل][بوسه][قلب][گل][بوسه][قلب][گل][بوسه][قلب][گل][بوسه][قلب][گل][بوسه][قلب][گل][بوسه][قلب][گل]

نسیبه مامان ساره

سلام الناز جون انشاالله که تا حالا دندونت خوب خوب شده باشه و زود بیای و عکسهای این خوشگل خانم شیرین زبون رو واسمون بذاری[قلب]

تنهاي غريب

خيلي خوب بود با ارزوي موفقيت روز افزون به من هم سر بزنيد خوشحال ميشم منتظرتون هستم